خبرگزاری رئال نیوز

کانون هواداران رئال مادرید در ایران
رئال نیوز یکی از بزرگترین مرجع هواداری رئال مادرید در این می باشد که از سال 1396 شروع به فعالیت نموده و تا به امروز میزبان دوازده هزار هوادار متعصب رئال مادرید بوده است.

پس از حرف و حدیث های فراوان، موضوع خدمت وظیفه عمومی سروش رفیعی، پایان یافت و باشگاه تراکتورسازی تبریز با ارسال نامه ای خواستار صدور کارت پایان خدمت این بازیکن شد. پس از اتفاقات مختلف و حواشی فراوانی که پیرامون اتمام و یا ادامه خدمت سروش رفیعی پیش آمده بود باشگاه تراکتورسازی تبریز به موضوع خدمت وظیفه عمومی هافبک ملی پوش خود پایان داد و صبح امروز با ارسال نامه ای به معاونت نیروی انسانی سپاه عاشورا خواستار صدور کارت پایان خدمت هافبک ملی پوش خود شد. 


در این نامه آمده است خدمت سربازی سروش رفیعی از تاریخ 19/10/95 پایان خواهد یافت و با توجه به رضایت کامل باشگاه تراکتورسازی تبریز از سروش رفیعی، نسبت به صدور کارت پایان خدمت این بازیکن اقدام شود. 


این اتفاق در حالی می افتد که رفیعی از ابتدای لیگ شانزدهم در صدر تمام اخبار مربوط به نقل و انتقالات فوتبال ایران بود و اخیرا نیز صحبت هایی که پیرامون اضافه خدمت وی به مدت شش دیگر مطرح شده بود اما در نهایت، مصطفی آجورلو، مدیرعامل تراکتوری ها، امروز حجت را در این زمینه تمام کرد تا در ادامه، دوران جدیدی برای سروش رفیعی آغاز شود. دورانی که می تواند سه راهی ادامه حضور در تراکتورسازی، حضور در تیم دیگر لیگ برتری و یا لژیونر شدن را برای وی به دنبال داشته باشد.

 

 

ارسال دیدگاه
برای حمایت از ما و باشگاه محبوب رئال مادرید به جمع کاربران ما بپیوندید
پربازدیدترین ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات